Hakkımda

Yaşayan herkese selam olsun. Öncelikle blogumda yapacağım tüm hatalar bana aittir. İster imla olsun mantık hatası olsun o muhtemel hataları ben yaptım ama bunlara takılacak olursam yayın yapamayacağımı biliyorum. Uyarırsanız düzeltebilirim 🙂

Uzun zamandır, hem bir yazılımcı olarak hemde düşünmeyi seven bir insan olarak blog yazmak istiyordum. Yazmaktaki amaçım birinin okumasından bağımsız olarak geçmişte neler düşünmüşüm diye dönüp bakmak, hep aynı sorulara – sorunlara çözüm bulmak adına gereksiz zaman ayırmayarak yaşadığımız şu sonlu zamanları verimli ve güzel geçirmekdir. Birde ingilizce forumlarda bulduğum çözümleri uygulayıp türkçe kaynak olarak sunmaktır.

Kendimi tanıtayım:
Herşeyden önce bir insanım. Yani yaptığım her davranışı bu kelimeyle açıklayabilirim 😉
Ötesinde sadece vatanını ve kültürünü seven kollayan bir Müslümanım. Başka bir alt kimlik veya üst kimlik benim için pekte bağlayıcı değildir.

Nelerden konuşacağım:
Bunu şu an için kestirmek hakikaten zor… Bir çok zaman herşeyden bazen hiçbirşeyden. Programlamadan, Teknolojiden, Kültürel ve Siyasi konulardan. Aslında yapacağım şey hayatı benim gözümden size sunmak oluyor.

Nasıl anlatacağım:
İnsanların uzun yazıları okumaktan çekinmesi nedeniyle anlatacağım şeylerde direk konuya dalıp hançeri vurup çıkıyorum 🙂 Aslında lafı uzatmayı seven biriyim.

Hadi başlayalım. Selametle….

Yorum Bırak

Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Gerekli *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.